Aktuality 2016

OFFROADMARATON  - VŘESOVÁ

15.10.2016

Ve Vřesové čtyřkolky startovaly brzo ráno , ještě za šera. Trať byla po deštivém počasí ideální na závod. Po třech hodinách závodu jsem dojel na 2. místě v kategorii Mistr Quad SP a i v celkovém pořadí jsem skončil na 2. místě z 49. startujících.

OFFROADMARATON - DRNOVICE

17.9.2016

V Drnovicích se je tříhodinový závod. Všichni jsme čekali, jestli zaprší, protože trať byla úplně vysušená a strašně prášila.

V závodě jsem dojel na 6.místě v kategorii a na 11. místě z 56. startujících.

SERRES RALLY

28.8-3.9.2016

Na přelomu srpna a září jsem se zúčastnil v Řecku SERRES RALLY 2016. Celkem jsme v kategorii QUAD odjely 1429km. Trať byla v členitých horách na severu Řecka dost náročná na fyzické síly. V průběhu druhé etapy jsem měl technické potíže, tak to mě vyřadilo z boje o dobré umístění. Závod jsem dojel na 4. místě. Závod jsem jel s Pepou Macháčkem a byl to poslední zahraniční závod, který byl hlavně jako příprava na DAKAR 2017.

REGISTRACE NA DAKAR 2017

Na konci července přišla zpráva od organizátora RALLY DAKAR, že moje přihláška na závod byla schválena.

Na základě této zprávy jsem se stal členem BARTH RACING týmu.

OFFROADMARATON - DOBŘANY

18.6.2016

V Dobřanech se jel v kategorii čtyřkolek dvouhodinový závod. V kategorii Mistr Quad jsem skončil na 3. místě ze 17 startujících a v celkovém pořadí jsem skončil na 4.místě z 81 startujících.

MMČR CROSSCOUNTRY - ÚTERÝ

11.-12.6.2016

Další závod MMČR v Crosscountry se jel u obce Úterý. Závody se jely každý den na 90.minut. V sobotu jsem skončil na 4.místě a v neděli jsem dojel na 2.místě.

MERZOUGA RALLY 2016

22.5.2016 - 27.5.2016

Tento závod byl součástí Dakarské serie závodů. Celkem se jel prolog a pět etap. Bylo to celkem 1519km v náročném terénu kolem Merzougy. Jelo se v písečných dunách i na kamenitých planinách. Závod jsem dokončil na 3. místě z 23 startujících. Jediný z kategorie čtyřkolek jsem neměl žádnou penalizaci.

OFFROADMARATON - ŠIKLŮV MLÝN

14.5.2016

V Šiklově Mlýně se jel tříhodinový závod v kategorii čtyřkolek. V průběho závodu jsem měl technický problém a musel jsem po dvou hodinách ze závodu odstoupit. V kategorii Mistr Quad jsem skončil na 10. místě z 15 startujících a celkově v kategorii čtyřkolek  jsme skončil na 47. místě z 65 startujících.

MMČR CROSSCOUNTRY - VYSOKÁ PEC

7.-8.5.2016

Další závod MMČR v Crosscountry se jel u obce Vysoká Pec. Závody se jely každý den na 90.minut. V sobotu jsem skončil na 2.místě a v neděli jsem dojel také na 2.místě.

OFFROADMARATON - JANOVICE NAD ÚHLAVOU

16.4.2016

V Janovicích nad Úhlavou jsme jeli tříhodinový závod. V kategorii Mistr Quad jsem skončil na 3. místě ze 14 startujících a celkově v kategorii čtyřkolek jsme skončil na 4.místě z 53 startujících.

MMČR CROSSCOUNTRY - TRSTENICE

2.4.2016

První  závod MMČR v Crosscountry se jel u obce Trstenice. Závody se jely každý den na 90.minut. V sobotu jsem skončil na 2.místě a v neděli jsem nejel.

OFFROADMARATON - MOHELNICE

19.3.2016

První závod sezony Offroadmaratonu 2016 se jel na trati v Mohelnici. Závod se jel na dvě hodiny. V kategorii Mistr Quad jsem skončil na 2. místě ze 17 startujících a v celkovém pořadí jsem skončil také na 2.místě z 73 startujících.

INTERCONTINENTAL RALLY 2016

25.1.2016 - 30.1.2016

Startovali jsme ve Španělsku u Almerie. Jel jsem celkem 6 etap. Celkově jsem ujel 2673km. Cíl byl v Dakhle na jihu Maroka. V celkovém pořadí jsem dojel na 18. místě ze 42 posádek. Tento závod jsem jel v týmu s Pepou Macháčkem. Pepa skončil v celkovém pořadí na 4.místě.

Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky